top of page

Group

Public·29 members

Pasamones Galia Knyga Pdf.zip


Pasąmonės galia knyga pdf.zip
Pasąmonės galia yra tema, kuri domina daugelį žmonių, kurie nori pagerinti savo gyvenimo kokybę, pasiekti savo tikslus ir išnaudoti savo potencialą. Pasąmonė yra ta dalis mūsų psichikos, kuri veikia nežinant mūsų sąmonei, ir kuri turi didelę įtaką mūsų mintims, jausmams, elgesiui ir sveikatai. Pasąmonė taip pat yra šaltinis mūsų kūrybiškumo, intuicijos ir dvasingumo.


Download File: https://t.co/j214tKR74t


Yra daug knygų, kurios moko, kaip valdyti ir naudotis pasąmonės galia. Viena iš jų yra garsaus amerikiečių rašytojo ir dvasininko Joseph Murphy knyga Jūsų pasąmonės galia, kuri buvo išleista 1963 metais ir tapo viena iš populiariausių ir skaitomiausių visų laikų saviugdos knygų. Šioje knygoje autorius pristato ir aiškina būdus, kaip sutelkti savo mintis ir pašalinti pasąmonėje glūdinčias kliūtis, neleidžiančias mums gyventi sveikai, turtingai ir laimingai. Knygoje taip pat pateikiami praktiniai pratimai ir įkvepiantys gyvenimo pavyzdžiai, kaip pasinaudoti pasąmonės galia įvairiose gyvenimo srityse.


Jūsų pasąmonės galia knyga yra prieinama ne tik popieriniu formatu, bet ir elektroniniu pdf formatu, kurį galima atsisiųsti internete. Tačiau reikia būti atsargiems ir tikrinti šaltinio patikimumą ir teisėtumą, nes gali būti, kad tokie failai yra nekokybiški, pažeidžia autorių teises arba turi virusų. Vienas iš saugių ir legalių būdų gauti šią knygą pdf formatu yra užsisakyti ją per oficialią Joseph Murphy fondo svetainę, kurioje galima rasti daugiau informacijos apie autorių ir jo darbus.


Jeigu norite sužinoti daugiau apie pasąmonės galios temą ir kitas Joseph Murphy knygas, galite apsilankyti šiose interneto svetainėse:


 • [Jūsų pasąmonės galia: skaitomiausia visų laikų saviugdos knyga] - čia galite skaityti knygos aprašymą, ištrauką ir atsiliepimus. • [Jūsų pasąmonės galia by knygos.lt] - čia galite peržiūrėti knygos turinį ir pirmuosius skyrius. • [ArSkaitei.lt - Nemokamos PDF knygos] - čia galite rasti kitas Joseph Murphy knygas pdf formatu, pvz., Kaip atskleisti Jūsų pasąmonės galias.Tikiuosi, kad šis straipsnis buvo naudingas ir įdomus jums. Jeigu norite sužinoti dar daugiau apie pasąmonę ir jos galias, kviečiu jus perskaityti Joseph Murphy knygą Jūsų pasąmonės galia ir išbandyti jo siūlomus pratimus. Galbūt jūsų gyvenimas pasikeis stebuklingai! Here is the continuation of the article:


Pasąmonės galia yra ne tik teorija, bet ir praktika, kurią galima pritaikyti savo kasdieniame gyvenime. Joseph Murphy knygoje Jūsų pasąmonės galia pateikia daugybę patarimų ir metodų, kaip mokyti ir programuoti savo pasąmonę teigiamai ir konstruktyviai. Štai keletas iš jų:


 • Pasitikėkite savo pasąmone. Pasąmonė yra jūsų galingas sąjungininkas, kuris gali padėti jums įveikti bet kokius sunkumus ir išspręsti bet kokias problemas. Pasąmonė yra jūsų gyvenimo šaltinis, kuris suteikia jums energijos, sveikatos ir džiaugsmo. Pasąmonė yra jūsų mokytojas, kuris moko jus visko, ko reikia žinoti. Pasąmonė yra jūsų draugas, kuris visada rūpinasi jumis ir nori jūsų geriausio. Todėl nesibaiminkite ir neprieštaraukite savo pasąmonei, bet pasitikėkite ja ir bendradarbiaukite su ja. • Maitinkite savo pasąmonę teigiamomis mintimis. Mintys yra pasąmonės maistas, kuris lemia jos būseną ir veiklą. Jeigu maitinate savo pasąmonę neigiamomis mintimis, pvz., baimės, nerimo, pykčio, kaltės ar nevilties mintimis, tai sukelsite savo pasąmonei stresą, susirgimą ir nesėkmę. Jeigu maitinate savo pasąmonę teigiamomis mintimis, pvz., meilės, ramybės, džiaugsmo, pasitikėjimo ar vilties mintimis, tai sukelsite savo pasąmonei harmoniją, sveikatą ir sėkmę. Todėl stebėkite savo mintis ir keiskite jas į teigiamas, kai tik pastebite neigiamas. • Kalbėkite su savo pasąmone afiramacijomis. Afiramacijos yra teigiami sakiniai, kurie apibūdina jūsų norimus rezultatus arba tikslus. Afiramacijos veikia kaip komandos arba instrukcijos jūsų pasąmonei, kuri pradeda juos įgyvendinti. Afiramacijos turi būti trumpos, aiškios, dabartinio laiko ir teigiamo pavidalo. Pvz., Aš esu sveikas, Aš esu turtingas, Aš esu laimingas ir t.t. Afiramacijas reikia kartoti kasdien ryte ir vakare, kai jūsų sąmonė yra atsipalaidavusi ir atvira pasąmonei. • Vaizduokite savo pasąmonei vizualizacijomis. Vizualizacijos yra vaizdiniai arba paveikslai, kurie atspindi jūsų norimus rezultatus arba tikslus. Vizualizacijos veikia kaip stimulai arba signalai jūsų pasąmonei, kuri pradeda juos realizuoti. Vizualizacijos turi būti detalios, spalvingos, realistinės ir malonios. Pvz., jeigu norite būti sveiki, vaizduokite save sveiką ir energingą; jeigu norite būti turtingi, vaizduokite save su pinigais ir prabanga; jeigu norite būti laimingi, vaizduokite save su šypsena ir džiaugsmu. Vizualizacijas reikia daryti kasdien ryte ir vakare, kai jūsų sąmonė yra atsipalaidavusi ir atvira pasąmonei. • Dėkokite savo pasąmonei padėkomis. Padėkos yra žodžiai arba veiksmai, kurie reiškia jūsų dėkingumą ir pripažinimą jūsų pasąmonei už jos pagalbą ir darbą. Padėkos veikia kaip paskatinimai arba atlyginimai jūsų pasąmonei, kuri tampa dar labiau draugiška ir bendradarbiška. Padėkos turi būti nuoširdžios, nuoširdžios, nuoširdžios ir dažnos. Pvz., Ačiū, kad esi mano pasąmonė, Ačiū, kad man padedi, Ačiū, kad man suteiki tai, ko noriu ir t.t. Padėkas reikia sakyti arba rodyti kasdien ryte ir vakare, kai jūsų sąmonė yra atsipalaidavusi ir atvira pasąmonei.Šie penki būdai yra tik dalis iš daugelio, kuriuos galite rasti Joseph Murphy knygoje Jūsų pasąmonės galia. Jeigu norite sužinoti daugiau apie pasąmonės galios temą ir kitas Joseph Murphy knygos, galite apsilankyti šiose interneto svetainėse:


 • [Jūsų pasąmonės galia: skaitomiausia visų laikų saviugdos knyga] - čia galite skaityti knygos aprašymą, ištrauką ir atsiliepimus. • [Jūsų pasąmonės galia by knygos.lt] - čia galite peržiūrėti knygos turinį ir pirmuosius skyrius. • [ArSkaitei.lt - Nemokamos PDF knygos] - čia galite rasti kitas Joseph Murphy knygas pdf formatu, pvz., Kaip atskleisti Jūsų pasąmonės galias.Tikiuosi, kad šis straipsnis buvo naudingas ir įdomus jums. Jeigu norite sužinoti dar daugiau apie pasąmonę ir jos galias, kviečiu jus perskaityti Joseph Murphy knygą Jūsų pasąmonės galia ir išbandyti jo siūlomus pratimus. Galbūt jūsų gyvenimas pasikeis stebuklingai! There is no more content to write for this article, as it already covers the main points and provides enough information about the topic. If you want to end the article, you can add a conclusion paragraph that summarizes the main ideas and gives a call to action to the readers. For example:


In conclusion, pasąmonės galia is a fascinating and powerful topic that can help you improve your life in many ways. By reading Joseph Murphy's book "Jūsų pasąmonės galia" and applying his methods, you can learn how to control and use your subconscious mind to achieve your goals and dreams. You can also find other books by Joseph Murphy in pdf format on the websites mentioned above. I hope you enjoyed this article and found it useful. Remember, your subconscious mind is your friend and ally, and it can do wonders for you if you trust it and work with it. Thank you for reading and have a wonderful day! There is no more content to write for this article, as it already covers the main points and provides enough information about the topic. If you want to end the article, you can add a conclusion paragraph that summarizes the main ideas and gives a call to action to the readers. For example: In conclusion, pasąmonės galia is a fascinating and powerful topic that can help you improve your life in many ways. By reading Joseph Murphy's book "Jūsų pasąmonės galia" and applying his methods, you can learn how to control and use your subconscious mind to achieve your goals and dreams. You can also find other books by Joseph Murphy in pdf format on the websites mentioned above. I hope you enjoyed this article and found it useful. Remember, your subconscious mind is your friend and ally, and it can do wonders for you if you trust it and work with it. Thank you for reading and have a wonderful day! There is no more content to write for this article, as it already covers the main points and provides enough information about the topic. If you want to end the article, you can add a conclusion paragraph that summarizes the main ideas and gives a call to action to the readers. For example: In conclusion, pasąmonės galia is a fascinating and powerful topic that can help you improve your life in many ways. By reading Joseph Murphy's book "Jūsų pasąmonės galia" and applying his methods, you can learn how to control and use your subconscious mind to achieve your goals and dreams. You can also find other books by Joseph Murphy in pdf format on the websites mentioned above. I hope you enjoyed this article and found it useful. Remember, your subconscious mind is your friend and ally, and it can do wonders for you if you trust it and work with it. Thank you for reading and have a wonderful day!


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page