top of page

Group

Public·29 members
Daniel Bennett
Daniel Bennett

Canl Mac Izle Tam Ekran


Materyalin ödünç verilmediğini belirten bir mesaj ekrana gelecektir, fakat katalogdaki durum kullanılabilir olarak görünecektir. Bu adım, materyalleri ana kütüphane tarafından alındı olarak göstermek için gereklidir.




Canl mac izle tam ekran


Download File: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Ftinourl.com%2F2u12AY&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw2UcO-vLrTTG9ZbX9P1jaWA



Personel ve/veya kullanıcılara yönelik olan dolaşım iletileri kullanıcı ödünç alma ekranında ödünç verme kutusunun sağında görünür. Düzenli italik yazı tipindeki iletiler kullanıcılar ve kütüphanecilere yöneliktir, ancak kalın ve kırmızı iletiler yalnızca kütüphane personeline yöneliktir.


Birden fazla materyal ayırıyorsanız, tüm eser adlarına uygun bir sonraki seçenek sunulacaktır. Ayırmaya hiçbir materyal elverişli değilse, kullanılamaz olduğu onay ekranında gözükecektir.


Materyalleri ödünç vermeye çalışırken ekrana hata mesajlarının geldiği ve kullanıcıyı bir kütüphaneciye yönlendirdiği bazı durumlar meydana gelecektir. Dolaşım fonksiyonlarını geçersiz kılmış olsanız bile bu durum gerçekleşecektir. Bir dolaşım bloğunu yalnızca bir kütüphaneci geçersiz kılabilir ve bu nedenle bu gibi durumlarda kullanıcıların yardım almak için bir kütüphaneci ile görüşmeleri gerekmektedir.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page